V první části hodnocení B-mužstva Malše Roudné nabízíme pár zajímavých čísel z oblastní I. B třídy. Nejlepším střelcem mužstva byl s 5 góly Stanislav Kubeš, mezi hříšníky patřili Patrik Růžička s Martinem Lerchem.
I. B TŘÍDA, SKUPINA A
Nejlepší střelci: 24 – Jakub Varyš (Netolice), 11 – Jan Gruber (Boršov), 10 – Martin Miklík (Hrdějovice), 9 – Patrik Hošek (Dolní Dvořiště), Petr Gutheis (Větřní), 8 – Milan Pešek (Sedlec), Filip Pokorný (Boršov), 7 – Lukáš Koňarík (Sedlec), 6 – Šimon Štifter (Dolní Dvořiště), Dominik Fuciman (Zlatá Koruna), 5 – Miloš Pojer, Jar. Klimeš a Tomáš Kovařík (vš. Dříteň), Michal Toman a Václav Dudla (oba Loučovice), Roman Mertl (Frymburk), Michael Tesař (Dolní Dvořiště), Stanislav Kubeš (Roudné B), 4 – Vít Ohnsorg, Jan Sláma a Milan Homer a Vladimír Rychtář (vš. Zlatá Koruna), Jakub Cifreund, Rudolf Weinhard a Patrik Podskalský (vš. Větřní), Radek Soukup, Petr Petkov a Aleš Černý (vš. Kamenný Újezd), Pavel Picka a Josef Moudrý (oba Dříteň), Petr Petscher a Jan Rillich (oba Frymburk), Ladislav Nekvinda (Roudné B), Lukáš Komrska (Boršov nad Vlt.), Petr Volf (Netolice), Jiří Tůma (Trhové Sviny B), Mikuláš Šíma (Loučovice).
Vlastní góly (2): 1 – Jan Macík (Boršov), Petr Píšek (Frymburk).
Červené karty (18): 1 – Michal Koutský, Lukáš Ardó a Dejan Sundač (vš. Loučovice), Petr Petscher, Roman Mertl a Karel Malák (vš. Frymburk), Martin Sládek a Filip Filip (oba Kamenný Újezd), Milan Homer a Jar. Lacko (oba Zlatá Koruna), Filip Rokůsek a Jiří Vondrka (oba Netolice), Patrik Růžička a Martin Lerch (oba Roudné B), Milan Pešek (Sedlec), Jakub Lísal (Boršov), Jan Oškrda (Chvalšiny), Mir. Ješina (Větřní).
Žluté karty: 6 – Pavel Nedorost (Hrdějovice), Petr Gutheis (Větřní). 5 – Michal Koutský, Lukáš Ardó a Michal Toman (vš. Loučovice), Marek Werner a Miloš Pojer (oba Dříteň), Roman Mertl a Petr Petscher (oba Frymburk), Jar. Zíka a Martin Pešek (oba Sedlec), Jan Oškrda (Chvalšiny), Filip Pokorný (Boršov), Ondřej Liška (Zlatá Koruna), Jakub Kubík (Dolní Dvořiště).
Sokol Olešnice
Malše Roudné B |
1:5 Podrobnosti |
1. | SK Lhenice | 14 | 39:13 | 34 |
2. | FK Boršov nad Vltavou | 14 | 31:22 | 25 |
3. | Spartak Trhové Sviny B | 14 | 31:27 | 25 |
4. | FK Slavoj Český.. | 14 | 40:20 | 24 |
5. | TJ Slavoj Ledenice | 14 | 28:22 | 24 |
6. | Sokol Chvalšiny | 14 | 27:31 | 22 |
7. | Malše Roudné B | 14 | 25:18 | 21 |
8. | FC Šumava Frymburk | 14 | 26:25 | 19 |
9. | SK Mladé | 14 | 30:31 | 15 |
10. | TJ Hluboká nad.. | 14 | 28:32 | 15 |
11. | TJ Spartak Kaplice B | 14 | 25:36 | 15 |
12. | SK Větřní | 14 | 28:43 | 15 |
13. | Vltavan Loučovice | 14 | 21:32 | 13 |
14. | Sokol Olešnice | 14 | 18:45 | 8 |
Počet návštěv: 117146
Posledních 30 dnů: 2706 |
Posledních 7 dnů: 708 |
Poslední den: 39
© 2024 Malše Roudné | Všechna práva vyhrazena |
malseroudne@seznam.cz
Vytvořeno službou
Sklub.cz
Diskuze