Příští zápas

FC ZVVZ Milevsko vs Malše Roudné

Datum a čas konání: 20.4.2024 17:00

Novinky z týmu mladších žáků: V jednání je příchod tří až pěti hráčů

V neděli 5. 1. 2020 zahájili mladší žáci přípravu na nadcházející sezónu. V lednové části přípravy byli trenéři nuceni tým rozdělit do dvou skupin – ročník 2007+09 – 1 parta a ročník 2008+10 2 parta z důvodu velkého počtu hráčů a malého prostoru v hale, přičemž obě skupiny trénují 2x v týdnu, 1 x hala a 1 x UMT v Roudném. Od února budou trénovat v již zajetém systému 3x v týdnu všichni pohromadě.

14.3. Roudné 07, Roudné 08 – soupeři v jednání

Co se týče týmu, tak zůstává zatím stejný - 28 hráčů a ve hře je příchod tří až pěti nových tváří. Novinkou je rozšíření trenérského týmu o nového člena Jana Šustu.

Hodnocení prvního přátelského zápasu ročníku 08 trenérem J. Šustou: „Po měsíční zimní pauze a týdnu přípravy jsme 12. 1. sehráli první přátelské utkání v Třeboni s místním týmem na 2 x 30 minut. Od domácích jsme si slibovali, že nám nedají nic zadarmo a zápas nám odkryje naše slabiny, na které se budeme muset v přípravném období zaměřit. Je třeba si přiznat, že v tomto nás zápas rozhodně nezklamal. Zejména první půle byla v tomto směru až příliš výživná. K vidění byl netýmový výkon od brankáře počínaje a útočníky konče. Nedostatek komunikace a důrazu nás odsoudil k poločasové prohře 1:4. I když v těchto utkáních je výsledek absolutně nepodstatný, je důležité se prezentovat tak, abychom si získali respekt a to zejména u soupeřů, kteří nás čekají v jarní části soutěže. Druhou třicetiminutovku jsme sice díky mírně zlepšené hře 2:1 vyhráli, ale i tak tam bylo příliš mnoho chyb, málo důrazu a fotbalových akcí. Pozitivně lze hodnotit to, že si nový hráč Petr Tlamsa při prvním utkání za Roudné připsal dva góly. Věřím, že vstřebáváním pravidelných tréninkových dávek se kluci opět rozjedou a svůj fotbalový um opět posunou dále a já si jako nový člen trenérského týmu budu moci na jaře vychutnat co nejvíce vítězných pokřiků.“