Příští zápas

FC ZVVZ Milevsko vs Malše Roudné

Datum a čas konání: 20.4.2024 17:00

Roudného s Jankovem dotáhlo poločasovou ztrátu a remizovalo 2:2

Jarní pokračování fotbalové I. A třídy se nezadržitelně blíží a fotbalisté se pomalu přesouvají z umělých trávníků na ty přírodní. Poprvé v rámci zimní přípravy si zahráli na svém E.ON stadionu hráči Roudného. Předchozí čtyři duely odehrálo Roudné na umělé trávě a nyní už si fotbalisté začínají znovu zvykat na svůj domácí stánek.

V pátém přípravném zápase hostilo Roudné tradičního rivala z Jankova. První poločas se hrál v režii účastníka krajského přeboru a fotbalisté Jankova svou převahu vyjádřili dvěma góly Šebelky a Kollára. Po prvních pětačtyřiceti minutách tedy Malše zaslouženě prohrávala 0:2.

Ve druhém poločase však domácí zabojovali a po zásluze se jim podařilo vyrovnat. Hodně tomu pomohli hráči, kteří nastoupili až ve druhé půli. V 65. minutě nový muž na hřišti Míča poslal kolmou přihrávku na Neckáře, který šel na brankáře Jankova sám a snížil na 1:2.

V závěru pak vyrovnal Vlk, který se na hřišti také objevil až po přestávce. V 82. minutě po přihrávce Vogla z levé strany se z první pohotově trefil do protipohybu hostujícího brankáře Komárka a bylo srovnáno.

Další gól již nepadl a utkání skončilo výsledkem 2:2. Za týden hostí Roudné v generálce Týn nad Vltavou. Hrát se bude v sobotu od 15 hodin znovu na roudenském E.ON stadionu.

Marcel Tomášek (trenér Roudného): "Jsem hlavně rád, že jsme to za stavu 0:2 nevzdali a dokázali jsme vyrovnat. Jankov byl v první půli důraznější a projevila se větší zkušenost jeho hráčů. Zápas jsme na konec mohli i vyhrát, stejně tak jsme ale mohli také prohrát. Šance na vstřelení vítězné branky měla obě mužstva. Do začátku soutěže zbývá ještě čtrnáct dní, během nichž se musíme dobře připravit. Pořád je co zlepšovat."

Malše Roudné – SK Jankov 2:2 (0:2)