Příští zápas

Malše Roudné B vs SK Lhenice

Datum a čas konání: 27.4.2024 17:00

Rezerva podlehla po přestřelce rakouskému Windigsteinu

Další přípravné utkání s mezinárodním puncem sehrál B-tým mužů proti Windigsteinu z Rakouska, za který hraje pětice českých legionářů v čele s exroudenským Janem Tůmou a Davidem Hrubým, bývalým brankářem Jankova. Utkání se hrálo na hlavním hřišti, tudíž to byla pro béčko premiéra na přírodní trávě.

První poločas byl výsledkově pro malšany naprostý propadák a do šaten se odcházelo za hrozivého stavu 0:4 pro hosty.

Poločasová bouřka v domácí šatně hráče zřejmě probrala a do druhého poločasu nastoupili s cílem utkání zkorigovat, což se jim téměř povedlo. Zlepšeným výkonem a hlavně bojovností začali soupeře přehrávat a vytvářet si brankové příležitosti.

Ve čtyřech případech je malšané dokázali přetavit v góly, když se postupně mezi střelce zapsali Kubeš, Wohlgemuth, Kodras a zaskakující brankář a sekretář klubu Miroslav Vaňata, který bezpečně proměnil penaltu za sražení Vopelky (viz. video).

Výsledek utkání však nakonec vyzněl lépe pro hosty, kteří po desetigólové přestřelce odjížděli domů s výhrou 6:4.

Generálku na start krajské I. B třídy odehraje béčko Malše v neděli 15. 3. od 15 hodin na domácím hřišti s Tatranem Lomnice nad Lužnicí.

Malše Roudné B – Windigstein 4:6 (0:4)