Příští zápas

FC ZVVZ Milevsko vs Malše Roudné

Datum a čas konání: 20.4.2024 17:00

Dva góly v závěru sudí neuznal. Oporou byl brankář Lüftner

Třetí tým tabulky krajského přeboru starších žáků proháněli Roudenští až do posledních minut, do nichž výrazně zasáhl pomezní rozhodčí Vimperka, na jehož pokyn neuznal hlavní sudí domácím dva góly…

Hodnocení trenéra Pavla Cepáka: „Po vyhraném utkání v Českém Krumlově jsme přivítali další tým z horní poloviny tabulky, Vimperk. Utkání pro nás začalo dobře a v 7. minutě jsme se dostali do vedení. Pak jsme měli dvě vyložené šance, které jsme však neproměnili a od té doby nás soupeř začal přehrávat a zaslouženě do přestávky vyrovnal. Po vyrovnané první půli jsem hráče nabádal k většímu pohybu, což se nestalo a hosté se zaslouženě dostali do dvougólového vedení. V tuto chvíli nás podržel brankář Lüftner, jinak skóre bylo daleko horší. V 50. minutě jsme změnili rozestavení hráčů, začali jsme hrát na tři útočníky a soupeře zatlačili. Z našeho tlaku vyplynulo snížení na 2:3. Pět minut před koncem utkání jsme regulérně vyrovnali, ale na posouzení hostujícího pomezního naše branka nebyla uznána. Tři minuty na to jsme opět vstřelili branku, ale opět nebyla uznána na posouzení stejného pomezního. Hosté si do 55. minuty zasloužili vyhrát, ale co se stalo ke konci utkání, si nedovedu vysvětlit. Proč a za jakou cenu jsme byli takovým způsobem “potrestáni”... Je smutné, že se takové věci dějí v mládežnickém fotbale. Našim nejlepším hráčem byl brankář Lüftner.“

Malše Roudné – Šumavan Vimperk 2:3 (1:1)