Příští zápas

FC ZVVZ Milevsko vs Malše Roudné

Datum a čas konání: 20.4.2024 17:00

Starší žáci našli přemožitele ve Vimperku

Po třech vítězných zápasech krajského přeboru starších žáků okusilo roudenského družstvo první hořkost porážky. Ve Vimperku marně dotahovalo náskok domácích.

„Ve Vimperku jsme odehráli zápas dvou rozdílných poločasů. První poločas vyzněl lépe pro domácí, kteří šli zaslouženě do vedení 1:0. My jsme byli všude pozdě, prohrávali jsme osobní souboje a nedodržovali to, co jsme si řekli před zápasem v kabině. V druhém poločase jsme sestavu pozměnili, začali domácí přehrávat, ale náznaky šancí jsme neproměnili. Naopak domácí z jednoho povedeného brejku odskočili na 2:0.

Kluci ale zápas nezabalili. Za pár minut jsme snížili Králem, který další dvě šance bohužel neproměnil. Patnáct minut před koncem jsme v touze o vyrovnání otevřeli hru, ale inkasovali jsme do otevřené obrany. Gólem J. Filouše po standardní situaci jsme ještě zápas zdramatizovali, vyrovnat se nám však v hektické koncovce zápasu nepodařilo.

Bohužel nás provází nebývalá marodka, v průběhu zápas museli odstoupit další tři hráči, čímž se počet zraněných vyhoupnul na osm. Neustále změny v sestavě mají samozřejmě vliv i na herní projev týmu. Věříme, že se kluci dají brzo do pořádku a týmu pomůžou. Poděkování zaslouží i dva mladší žáci, kteří za nás museli nastoupit,“ komentovali vystoupení na Šumavě trenéři Filouš, Bez a Šusta.

Šumavan Vimperk - Malše Roudné 3:2 (1:0)