Divizní Malšané v sobotu s Hořovickem | Malše Roudné | fotbalový klub

Na úvod » Starší zprávy

 
 

Divizní Malšané v sobotu s Hořovickem

V sobotu vypuknou jarní boje v Divizi mužů. Malšané nastoupí na svém trávníku proti týmu Hořovicka. Jak probíhala zimní příprava a co je nového u A týmu  Malšanů jsme se ptali předsedy klubu Libora Šolce.

 Nastaly v hráčském kádru přes zimu nějaké změny, popřípadě co říkáte na adresu nových hráčů?

Mužstvo bylo doplněno o Jana Hálu a Martina Vlka z budějovického Dynama. Dále přišel Ilja Solomakha, který je z Ukrajiny, ale naposledy hrál na Slovensku za Velké Revištia a z Písku dvojice Lukáš Holub a Vojtěch Zeman. Lukáš už u nás v průběhu podzimu působil a v Roudném se mu líbilo. Po tom co absolvoval přípravu v Písku, došlo k dohodě, že si působení u nás prodlouží. No a na poslední chvíli jsme se ještě dohodly na angažování Vojty Zemana. Myslím, že mužstvo by mělo být doplněno vhodně a i kvalitně. Ovšem hovořit budou dobré výkony a výsledky, což ukážou až samotné utkání o mistrovské body.

 Jak jste spokojený s průběhem zimní přípravy a výsledky?

Příprava proběhla dle našich trenérů Rudy Otepky a Honzy Rezka dobře. To co bylo naplánované, to se podařilo naplnit a i herně to bylo v přípravných zápasech slušné. Kluci hráli jak s mužstvy ze 3.ligy tak i s mužstvy z nižších soutěží. Výsledkově z pěti zápasů se podařilo 3 x vyhrát (Čížová, Čimelice, Katovice), jednou remizovat (Gmünd) a jednou prohrát (Benešov). Samozřejmě si je potřeba uvědomit, že příprava je věc jedna a boje o mistrovské body věc druhá. Ale myslím, že všichni v průběhu zimní pauzy udělaly maximum proto, aby do jarních bojů byl náš tým dobře připraven.

 S jakým přáním vstupujete do nové sezony, kde byste chtěl svůj tým vidět v tabulce?

Rád bych naše mužstvo viděl v horní polovině tabulky. Ta je po podzimu strašně vyrovnaná. Je pravda, že nás dělí šest bodů od špice tabulky, ale i šest bodů od samého chvostu. Bude potřeba sbírat body hned od začátku jarních bojů, což bude pro další vývoj a případný klid důležité. Hned v úvodu nás v sobotu v domácím prostředí čeká silné Hořovicko a hned o týden později zajíždíme do Dobříše. Oba dva celky jsou na tom bodově podobně jako my, tudíž bude o co hrát. Hned se ukáže, kdo komu po úvodních kolech odskočí.

Doufám, že na první jarní kolo si najde cestu hodně diváků a že všichni naši fandové přijdou v sobotu kluky povzbudit a pomoci jim urvat důležité tři body. Počasí se umoudřuje, tak snad bude terén pro fotbal již odpovídající a diváci také nebudou muset mrznout jako o  minulém víkendu.

Výkop zápasu s Hořovickem na Roudenském E.ON stadionu je stanoven na 14:30 hodin.

 

 ZMĚNY V KÁDRU

Přišli: Jan Hála (SK Dynamo ČB), Martin Vlk (SK Dynamo ČB), Ilja Solomakha (Ukrajina), Vojtěch Zeman (FC Písek), Lukáš Holub (FC Písek) 

Odešli: Matyáš Markytán (Německo), Daniel Svoboda (SK Čt. Dvory), Patrik Kössl (B tým)

 

SOUPISKA :

Brankáři: Tomáš Hřebejk, Daniel Konečný

Obránci: Roman Maršík, Martin Tušer, Lukáš Holub, Matěj Otepka, Jakub Vogl, Daniel Lerch

Záložníci: Matyáš Bartoš, Ondřej Otepka, Ladislav Vávra, Dominik Samek, Dominik Kořínek, Jan Hála, Ilja Solomakha, Vojtěch Zeman

Útočníci:  Martin Vlk, Jakub Píša, David Růžička

 

REALIZAČNÍ TÝM

Trenér: Rudolf Otepka

Asistent: Jan Rezek

Vedoucí mužstva: Dušan Skopec

Technický vedoucí:  David Beníšek

Sportovní manažer: Miloslav Kössl