Dorosty Malše v jarní premiéře se Strakonicemi | Malše Roudné | fotbalový klub

Na úvod » Starší zprávy

 
 

Dorosty Malše v jarní premiéře se Strakonicemi

Dorosty Malše v jarní premiéře se Strakonicemi
Starší dorost Malše sehrál se svým soupeřem smolné utkání, když v průběhu zápasu vedl o dvě branky. Houževnatý soupeř však zejména ve druhém poločase zabral a dokázal snížit na 2:1. Malšané měli další šance, ale nevytěžili z nich žádný pojišťovací gól. Toho využil soupeř a v závěrů po zaváhání domácí obrany vyrovnal. Kalich hořkosti vypil celek trenérů Pavla Cepáka a Petra Trefného do dna v penaltách, když se jednou mýlil střelec Benda a hosté si odvážejí 2 body.
Fakta z utkání:
Malše Roudné – SK Strakonice 1908 2 : 2 (2:1) branky: Ladislav, vlastní
Rozhodčí: Eibl Lukáš - Macko Pavel; Šťastný Petr
Sestava Malšanů:
Hošna Š. – Zíka; Hrouda; Vodák; Pazourek – Míča; Tomášek; Goretki; Ladislav – Wohlgemuth (79´´Stieranka), Benda.

Mladší dorostenci vedení trenéry Jiřím Vlčkem a Janem Tomáškem ve své jarní premiéře zcela jasně v utkání dominovaly a svého soupeř po dobrém výkonu porazily rozdílem třídy. Výsledek 5:1 je pro hosty ještě milosrdný. Dobře se uvedl novic v dresu Malše Patrik Vaněk, který v zápase zaznamenal hattrick.

Fakta z utkání:
Malše Roudné – SK Strakonice 1908 5 : 1 (3:0) branky: Vaněk 3,Král, Podlaha
Rozhodčí: Eibl Lukáš - Macko Pavel; Šťastný Petr
Sestava Malšanů:
Mádl –Stankay (82´´ Jakl); Kolář; Podlaha (50´´ Červený); Šantrůček– Šrámek (73´´ Zýka); Král (82´´ Jusufi); Španinger; Cepák (62´´ Macák) – Vaněk, Klimeš.

 

Hodnocení trenéra Pavla Cepáka prvního jarního utkání staršího dorostu v divizi Malše Roudné - Strakonice

V prvním jarním kole jsme přivítali celek Strakonic. Oproti podzimní části jsme museli změnit sestavu, nějací hráči byli posunuti do A-týmu. Utkání jsme začali dobře a hned v 1. minutě jsme skórovali po standardní situaci. V 30. minutě jsme přidali 2. gól po individuální akci Artura Goretkiho, který přešel přes dva hráče hostů a přihrál na gól Marku Ladislavovi. Po té jsme hru kontrolovali, ale hosté pět minut před koncem poločasu vstřelili kontaktní branku. Začátek druhé půle jsme zaspali a hosté vyrovnali na 2:2.Zklamaný jsem z dvacetiminutového výpadku kdy hosté vyrovnali a za celou druhou půli, náš výkon byl ve druhém poločase špatný. Utkání skončilo 2:2 a po pokutových kopech hosté vyhráli