Roudné přehrálo Čimelice, obrana malšanů drží čisté konto | Malše Roudné | Fotbalový klub

Na úvod » Starší zprávy

 
 

Roudné přehrálo Čimelice, obrana malšanů drží čisté konto

Ve druhém přípravném utkání se Čimelice utkaly s divizním mužstvem Roudného na UMT v Písku. Malšané dominovali první poločas a převahu zúročili třemi góly. Jejich obrana neinkasovala v zimě ani ve třetím střetnutí.Hned od počátku utkání bylo zřejmé, kdo bude na hřišti pánem. V 8. minutě zahrával roudenský Vávra rohový kop na který si naběhl Vlk a střelou z jedné rozvlnil síť Slavíkovi branky. Roudenští nadále Čimelice přehrávali, hlavně v osobních soubojích byli jasně lepší. Z ojedinělé šance ve 21. minutě mohl vyrovnat Suchan, ale jeho pokus skončil vedle roudenské branky. Ve 32. minutě po chybných rozehrávkách v obraně Čimelic se dostal k míči Ukrajinec Solomaha a podruhé překonal Slavíka v brance Čimelic. O deset minut později chabý výkon Čimelic potrestal třetím gólem Bartoš. Ve druhém poločase se hra očividně vyrovnala. Čimeličtí se i za jasného stavu snažili o snížení, ale překonat dobře fungující obranu Roudného se jim nepodařilo. Přesto se do šancí dostali Hegenbart, Viták i Řezáč, ale mužstvu Sika scházela i trocha štěstí. Ve druhé polovině utkání již žádná branka nepadla a malšané si tak zaslouženě odvezli výhru 3:0. 
 
SK SIKO Čimelice – Malše Roudné 0:3 (0:3)  Góly: 8. Vlk, 32. Solomaha, 42. Bartoš.
Rozhodčí: Lepič - Smola, Matura
Diváci: 30.
 
Sestava Čimelice: Slavík – Řezáč, Němec, Pšenička, Viták – Zelenka, Říha, Nekl, Hadáček – Suchan, Hegenbart. Střídali Petráš, Klimeš. Trenér Tomáš Smrčina.
 
Setsva Malše Roudné: Konečný (46. Hřebejk) – Maršík, M. Otepka, Holub, Lerch – Hála, Vávra, Bartoš, Píša – Solomaha, Vlk (55. Samek). Trenér Rudolf Otepka.
 
Napsal(a) Josef Ťupa | Foto Miloslav Kusbach