Výsledkový servis | Malše Roudné | Fotbalový klub

Na úvod » Aktuality

Výsledkový servis

Výsledky Malšanů v souhrnu...

Muži B I.B třída:

19. 8. 2017 10:00 I.B třída mužů - sk."A" Roudné , 50 diváků | Rozhodčí: Pánek Milan, Leiš Filip, Cibranský Jiří

2.kolo: Tělovýchovná jednota Malše Roudné - FK Nová Ves - Brloh, z.s. 3:1 (0:0) 

STŘELCI: 65. Samek Dominik, 81. Vogl Bohumil, 90. Wohlgemuth Lukáš 76. Pouzar Jan
 
 

27. 8. 2017 16:00 I.B třída mužů - sk."A" K. Újezd , 100 diváků | Rozhodčí: Schwarz Rudolf, Ambrožová Hana, Feitl Jaroslav, Eibl Vladimír

3.kolo: Tělovýchovná jednota Sokol Kamenný Újezd, z.s. - Tělovýchovná jednota Malše Roudné 2:1 (0:1) 

STŘELCI: 51. Černý Aleš, 67. Sivák Martin 34. Budín Filip

 

Výsledky KP starší dorost:

2.kolo : Tělovýchovná jednota Malše Roudné - SK Čtyři Dvory, z.s. 9:0(3:0) 

STŘELCI: 1. Tibitanzl Matyáš, 17. Šestauber David, 32. Wohlgemuth Lukáš, 59. Tibitanzl Matyáš, 60. Vodák Martin, 62. Vochozka Ondřej, 66. Míča Matěj, 72. Wohlgemuth Lukáš, 81. Tibitanzl Matyáš

 

26. 8. 2017 10:00 ČEZ - KP staršího dorostu Slavia ČB , 20 diváků | Rozhodčí: Tauber Lukáš, Pícha Karel

3.kolo: SK Slavia České Budějovice -  Tělovýchovná jednota Malše Roudné 1:7 (0:5)

STŘELCI: 76. Kohout Jakub 1. Vochozka Ondřej, 5. Tibitanzl Matyáš, 9. Míča Matěj, 17. Tibitanzl Matyáš, 45. Vochozka Ondřej, 52. Budín Filip (pen.), 80. Šestauber David

 

Výsledky KP mladší dorost:

20. 8. 2017 2.kolo: Tělovýchovná jednota Malše Roudné - SK Čtyři Dvory, z.s. 4:3 Pen: 3:1(1:1)

STŘELCI: 24. Hošna Šimon, 46. Jakl Lukáš (pen.), 61. Fürst Matěj 14. Strnad Marek, 50. Strnad Marek, 58. Řepa Jan

 

26.8.2017 3.kolo: SK Slavia České Budějovice - Tělovýchovná jednota Malše Roudné 4:3(3:1)

STŘELCI: 7. Lhoták Petr, 12. Lhoták Petr, 30. Lhoták Petr, 41. Bláha Patrik 24. Černý Tomáš (vl.), 51. Ladislav Marek, 74. Podlaha František
 
Výsledky KP mladší žáci:
 

27. 8. 2017 1.kolo: Tělovýchovná jednota Malše Roudné - FK METEOR Tábor, spolek 0:8 (0:6)

STŘELCI: 6. Brandejs Adam, 8. Vaněk Jakub, 17. Táfl Tomáš, 19. Svyryda David, 29. Vaněk Jakub, 30. Táfl Tomáš, 41. Vaněk Jakub, 48. Brandejs Adam
 
Výsledky KP starší žáci:
 
27. 8. 2017 1.kolo: Tělovýchovná jednota Malše Roudné - FK METEOR Tábor, spolek 0:5 (0:0)
 
STŘELCI: 36. Dařena Tomáš, 41. Vaněk Patrik, 54. Dařena Tomáš, 68. Včelák Michal, 70. Dařena Tomáš