Malše Roudné

Oficiální stránky fotbalového klubu
Malše Roudné
www.malseroudne.cz  

Příští zápas

Roudenské béčko si výrazně polepšilo. Přezimuje čtvrté

Roudenské béčko si výrazně polepšilo. Přezimuje čtvrté

Výrazný posun tabulkou I. B třídy zaznamenalo v podzimní části rezervní mužstvo mužů. Oproti minulému podzimu si polepšilo o devět příček, pouhé dva body od druhého místa. Hodnocení uplynulého podzimu se ujal předseda klubu Libor Šolc, který rezervu mužů trénuje společně Bohumilem Voglem.

Minulý podzim jste skončili třetí od konce, letos čtvrtí odshora. Co stálo za tak rapidním zlepšením?
Naším cílem do další sezóny bylo navázat na jarní výkony, což se ve většině utkání podařilo. Za cíl jsme si dali bodovat zejména v domácích utkáních, což se nám z 80 procent povedlo, ale podařilo se nám bodovat i venku. Výhry v Kameňáku, Frymburku, nebo Zlaté Koruně byly něco navíc, ale všechny tři venkovní vítezství byla naprosto zasloužená. O to více nás zpětně mrzí zbytečné ztráty v Boršově, ve Chvalšinách a v Trhových Svinech. I z těchto hřišť jsme měli nějaké body odvézt.

Nebýt porážek u nováčků (Chvalšiny, T. Sviny B) mohlo být vaše umístění ještě lepší.
Samozřejmě, bohužel ve Chvalšinách v prvním poločase přišla dvakrát špatná rozehrávka na vlastní polovině a domácím spadlo do klína dvoubrankového vedení, které druhou půlku svou bojovností uhlídali. Naopak se Sviny jsme měli jednoznačně vyhrát. Tolik šancí, co se nedalo, nám zlomilo vaz, nehledě na to, že v závěru domácí utkání otočili na 4:3 po našich dětských a naivních individuálních chybách. To byla naprosto zbytečná ztráta.

Soutěž jste začínali s většinou starších hráčů, zahrál si i Boža Vogl, končili jste s mladíky. Záleželo většinou na zápasech dorostu, aby se nekryly?
Bohužel, úděl béčka je takový. Téměř každý zápas musíme udělat minimálně tři změny v sestavě. Také přišla situace, kdy nám zasáhla do utkání zranění a tak došlo k tomu, že nastoupit musely i starší ročníky. O to nás pak více potěšilo, že i v těchto zápasech se nám podařilo bodovat. Například ve Frymburku hrál celé utkání na stoperu Bohouš Vogl a výrazně přispěl k tomu, že jsme na této horké půdě získali tři body. Na druhou stranu jsme v průběhu podzimu chtěli vidět v soutěžích mužů i další dorostence a musím říci, že většina kluků, co šla za nás hrát, obstála. Je to pro každého škola, hrát proti dospělým chlapům a dokázat se prosadit.

K lepším výsledkům pomohl i příchod zkušeného Rudy Otepky. V útoku neztratil nic ani asistent u A-týmu Láďa Nekvinda.
Naše mužstvo bylo ve většině utkání tvořeno právě mixem zkušeností s dravým mládím, což přinášelo ovoce. Jsem samozřejmě moc rád, že se všem i střelecky dařilo. Jak zmiňovaný Ruda Otepka, tak i Láďa Nekvinda se několikrát dokázali prosadit i střelecky. 

Který z podzimních zápasů potěšil nejvíce a také přinesl největší zklamání?
Myslím, že nejlepší utkání se nám podařilo odehrát ve Zlaté Koruně a doma s Dolním Dvořištěm, naopak hodně pod hranou bylo domácí utkání s Loučovicemi a závěr zápasu v Trhových Svinech.

Dojde v zimě k nějakým změnám v kádru?
Nepředpokládám, že by mělo dojít k nějakým zásadním změnám.

Kdy plánujete zahájení zimní přípravy pro jarní část sezóny a jak bude vypadat?
Přípravu začneme 14. ledna společně jako A mužstvo. Sice budeme trénovat dvakrát týdně oproti áčku, ale pro nás je důležité nezahálet a v zimních měsících se poctivě připravit na jarní sezónu. V posledních letech jsme vždy měli jaro lepší, máme velkou výhodu, že můžeme trénovat na hřišti s umělou trávou a tudíž téměř vše se odehrává s míčem. V plánu máme pět přípravných zápasů, které by měly na domácím hřišti obstarat i celky z Rakouska. Budou u nás na soustředění. Takže i příprava by měla být pro kluky pestrá.

Jaké plány si dáváte do jarních odvet?
Rozhodně se držet v horní polovině tabulky.

Diskuze

Poslední zápas

Malše Roudné
FK Slavoj Český Krumlov
4:3 PP
Podrobnosti

Tabulka

1. FK Olešník 5 22:10 14
2. SK Dynamo ČB B 5 16:9 9
3. Malše Roudné 5 10:15 8
4. SK Jankov 5 8:11 6
5. TJ Jiskra Třeboň 5 11:12 5
6. FK Slavoj Český Krumlov 5 6:16 3

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 21612
Posledních 30 dnů: 3629 | Posledních 7 dnů: 783 | Poslední den: 119

© 2020 Malše Roudné | Všechna práva vyhrazena | malseroudne@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne