Malše Roudné

Oficiální stránky fotbalového klubu
Malše Roudné
www.malseroudne.cz  

Příští zápas

FC Westra Sousedovice vs Malše Roudné

Datum a čas konání: 30.5.2020 13:30

Fotbalové jaro nezačne. Nouzový stav platí i pro fotbal

Fotbalové jaro nezačne. Nouzový stav platí i pro fotbal

Startu fotbalové jara se jen tak nedočkáme. FAČR vzhledem k novému nařízení Vlády ČR bere na vědomí aktuálně vyhlášený nouzový stav a informovala své členy i veřejnost o tom, že soutěže, které řídí FAČR, KFS a OFS jsou do dalšího rozhodnutí státních orgánů v této věci přerušeny.

Kvůli pandemii koronaviru bylo původně rozhodnuto, že se víkendové zápasy odehrají podle plánu, maximální počet účastníků jednoho zápasu měl být 100 osob. Vláda vyhlásila stav nouze na 30 dnů. Platí na území celé republiky a začal platit od čtvrtečních 14 hodin. Od pátku 13. března jsou zakázané veškeré sportovní akce, na nichž ve stejný čas přesáhne účast 30 osob. Logicky tak nejde odehrát žádné mistrovské utkání.

Mimořádnou zprávu o přerušení fotbalových soutěží rozeslala STK Jč. KFS. „Tato informace STK je závazná pro všechny kluby hrající soutěže KFS a všechny rozhodčí a delegáty z listiny KFS Jč. kraje. V případě jakékoliv změny rozhodnutí v této oblasti budete obratem informováni,“ oznámil předseda STK Vladimír Eibl.

Na zahájení soutěžích v kraji a okrese si budeme muset ještě počkat. Po dobu trvání nouzového stavu jsou odložené také všechny zápasy fotbalové 1. a 2. ligy, které se původně měly hrát bez diváků. Na aktuální situaci reagují i další sportovní svazy.

Malšanům odpadla generálka s Týnem a zřejmě i první tři utkání odvetné části I. A třídy. To samé se týká B-mužstva mužů v I. B třídě. Nucené volno má i dorost, který už sehrál první jarní zápas v Domažlicích.   

Diskuze

Poslední zápas

FK Vodňany
Malše Roudné
1:2
Podrobnosti

Tabulka

1. Malše Roudné 0 0:0 0
2. SK Dynamo ČB B 0 0:0 0
3. FK Slavoj Český Krumlov 0 0:0 0
4. FK Olešník 0 0:0 0
5. TJ Jiskra Třeboň 0 0:0 0
6. SK Jankov 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 16745
Posledních 30 dnů: 1005 | Posledních 7 dnů: 398 | Poslední den: 104

© 2020 Malše Roudné | Všechna práva vyhrazena | malseroudne@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne