Malše Roudné

Oficiální stránky fotbalového klubu
Malše Roudné
www.malseroudne.cz  

Příští zápas

Malše Roudné vs XI. jč. legionářů

Datum a čas konání: 26.5.2020 18:00

Jarní fotbal má dohráno. FAČR ukončila nižší soutěže

Jarní fotbal má dohráno. FAČR ukončila nižší soutěže

Očekávané se stalo skutkem. Letošní sezona amatérských soutěží zůstane kvůli pandemii koronaviru s definitivní platností nedohraná. Na úterním zasedání o tom rozhodl výkonný výbor FAČR.

Podle nejvyšších zástupců FAČR by pokračování amatérských soutěží představovalo v současné době i nadcházejícím období nepřijatelné zdravotní riziko. Dalším klíčovým faktorem, proč ukázat rozehranému ročníku palec dolů, byla skutečnost, že dohrání soutěží není ani časově možné.

Ukončení mistrovských soutěží od ČFL a MSFL níže (včetně mládeže) znamená, že konečné pořadí zůstává k 8. dubnu 2020. Nikdo nesestupuje ani nepostupuje. V historických análech soutěží v Jihočeském kraji zůstanou jen podzimní tabulky s poznámkou nedohráno – jarní odvetná část se neodehrála kvůli pandemii koronaviru. Pozastavení soutěží nastalo od 12. března po vládou nařízeném nouzovém stavu.

Pravidla pro doplňování soutěží se použijí v souladu se Soutěžním řádem. Pro zachování prostupnosti amatérských a profesionálních soutěží pro soutěžní ročník 2020/2021 se pro losovací aktiv organizovaný ŘKČ A ŘKM stanoví nejzazší termín 15. srpna 2020.

Jarní přestupní termín pro amatéry (1. ledna – 31. března) se prodlužil do 31. května 2020.

„Nešlo čekat dál a situace se už musela řešit. Mrzí mě, že nám nebylo umožněno dohrát naše soutěže, ale pokud říkáme všichni, že je zdraví v tuto chvíli jednoznačně na prvním místě, musíme se tím stejně jednoznačně řídit i v našich rozhodnutích,“ uvedl v prohlášení předseda asociace Martin Malík.

Semifinálová a finálové utkání MOL Cup (původně 22. dubna a 20. května) se sehrají v nových termínech podle vývoje opatření orgánů státní správy, které podléhají i případné náhražkové turnaje či přátelská utkání.

Profesionální první a druhou ligu řídí Ligová fotbalová asociace, která se podle pokynů UEFA pokusí soutěže dohrát.

Diskuze

Poslední zápas

FK Vodňany
Malše Roudné
1:2
Podrobnosti

Tabulka

1. Malše Roudné 0 0:0 0
2. SK Dynamo ČB B 0 0:0 0
3. FK Slavoj Český Krumlov 0 0:0 0
4. FK Olešník 0 0:0 0
5. TJ Jiskra Třeboň 0 0:0 0
6. SK Jankov 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 16887
Posledních 30 dnů: 1133 | Posledních 7 dnů: 517 | Poslední den: 142

© 2020 Malše Roudné | Všechna práva vyhrazena | malseroudne@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne