Malše Roudné

Oficiální stránky fotbalového klubu
Malše Roudné
www.malseroudne.cz  

Příští zápas

Malše Roudné vs XI. jč. legionářů

Datum a čas konání: 26.5.2020 18:00

Marcel Tomášek: Některá nařízení jsou pro mě nesrozumitelná

Marcel Tomášek: Některá nařízení jsou pro mě nesrozumitelná

Fotbal v těchto krásných jarních dnech velmi schází fotbalistům Roudného včetně jejich trenéra Marcela Tomáška. Svoji oblíbenou hru si zahráli v zimě v rámci přípravy na jaro. 7. března si hráči Roudného letos poprvé užili zelený pažit vlastního EON stadionu v předposledním zimním přípravném duelu proti Jankovu. To ještě netušili, že to bude na dlouhý čas naposledy. Na generálku s Týnem nad Vltavou, která se měla hrát o týden později, již ze známých důvodů nedošlo.

První březnovou sobotu tak byl tým Roudného naposledy pohromadě. A před týdnem se hráči dozvěděli další jobovku, i když s ohledem na dění v posledním měsíci nikterak překvapivou. Sezona předčasně skončila a hrát se bude až na podzim. Doufejme. "Takhle se to rozhodlo a my s tím nemůžeme nic dělat. Musíme to přijmout, jak to je," krčí bezmocně rameny trenér roudenských fotbalistů Marcel Tomášek.

"Nejhorší na tom je, že fotbal hrajeme pro radost a teď, když je na něj takové krásné období, se bez něho musíme na půl roku obejít," zoufá si kouč. Fotbal všem chybí moc, a jak to bude možné, trenér začne svolávat své ovečky dohromady, aby hráči mohli začít trénovat alespoň v malých skupinkách.

Podle vláních nařízeních však sportovci nebudou moc využívat společné sociální zařízení. "Já to nechápu, profesionálům povolili trénovat, ale normálním lidem ne. Pak otevřou fitka, ale neumím si představit, že tam přijde cvičit třeba padesát lidí, přičemž šatny a sprchy zůstanou zavřené. Pro mě jsou ty kroky nesrozumitelné," kroutí hlavou Tomášek.

Většina jeho svěřenců studuje, do školy ale dosud chodit nemohli a trénovali pouze individuálně. Marcel Tomášek se nemůže dočkat na shledání s hráči, a doufá, že tým bude pokračovat ve stejném složení jako v zimním období. "Tak hranice jsou zavřené, takže do Rakouska nebo Německa utéct nemohou," uvažuje Marcel Tomášek pragmaticky a na závěr přidává špetku humoru, který je v těchto dnech rovněž třeba.

Jediní, kdo si pochvalují nečinnost na hřištích, jsou správci. V klidu mohou pečovat o zelený pažit. V Roudném vypadá dnes parádně (viz. foto).

Diskuze

Poslední zápas

FK Vodňany
Malše Roudné
1:2
Podrobnosti

Tabulka

1. Malše Roudné 0 0:0 0
2. SK Dynamo ČB B 0 0:0 0
3. FK Slavoj Český Krumlov 0 0:0 0
4. FK Olešník 0 0:0 0
5. TJ Jiskra Třeboň 0 0:0 0
6. SK Jankov 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 16887
Posledních 30 dnů: 1133 | Posledních 7 dnů: 517 | Poslední den: 142

© 2020 Malše Roudné | Všechna práva vyhrazena | malseroudne@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne