Malše Roudné

Oficiální stránky fotbalového klubu
Malše Roudné
www.malseroudne.cz  

Příští zápas

Malše Roudné vs SK Lišov

Datum a čas konání: 7.8.2021 17:00
Místo: Doprastav stadion

V Kaplici potěšili výkonem. Starší žáci mají zasloužené volno

V Kaplici potěšili výkonem. Starší žáci mají zasloužené volno

Starší žáci završili jarní přípravu utkáním v Kaplici. Klasickou přípravu na nadcházející ročník krajského přeboru zahájí 19. července.

„V posledním střetnutí před letní pauzou jsme na hřišti Kaplice předvedli dosud nejlepší výkon ze všech přátelských zápasů. Z utkání jsme měli trošku obavy vzhledem k plánované odpolední dokopné, ale kluci k zápasu přistoupili velice svědomitě a zodpovědným výkonem především v defenzivě jsme soupeře nepustili ani do jedné šance. Soupeř i přes svoji fyzickou převahu vystřelil pouze jednou mezi tyče. Naopak my jsme kromě tří vstřelených gólů měli i další šance, které jsme ale nevyřešili správně. Pochvalu za výkon si tentokrát zaslouží naprosto všichni hráči včetně střídajících,“ řekli po duelu na kaplické půdě trenéři Filouš, Bez a Šusta.

Družstvo starších žáků má do 19. 7. volno, pak se rozjíždí letní příprava včetně čtyřdenního tréninkového kempu v domácích roudenských podmínkách. „Kluci dostali individuální tréninkové plány a je jen na nich, v jakém fyzickém stavu do přípravy vstoupí,“ dodávají kormidelníci.

Spartak Kaplice – Malše Roudné 0:3 (0:2)
Góly:
Gondek, Nadberežný Štěpán, Sedláček

Malše: Šusta - Novotný, Nadberežný Šimon, Filouš J., Kouba – Gondek, Mareš, Rybák, Sedláček, Koblic – Tlamsa. Střídali: Švarc, Štěpán, Filouš O., Masaryk, Jarčevský, Kořínek, Nadberežný Štěpán.

Diskuze

Poslední zápas

FK Olešník
Malše Roudné
8:4
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 41097
Posledních 30 dnů: 1333 | Posledních 7 dnů: 527 | Poslední den: 36

© 2021 Malše Roudné | Všechna práva vyhrazena | malseroudne@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne