Příští zápas

FC ZVVZ Milevsko vs Malše Roudné

Datum a čas konání: 20.4.2024 17:00

Družstvo starších žáků pokračuje ve vítězném tažení

V dalším zápase krajského přeboru přivítali starší žáci na domácím hřišti celek Hradiště, který před týdnem vyhrál v Milevsku 11:0 a tak se očekával těžký zápas.

„To se potvrdilo, když jsme navíc hráli bez čtyř nemocných hráčů na velice těžkém terénu. Mimo jiné nám chyběl kapitán J. Filouš a tak jsme museli Sedláčka stáhnout ze zálohy do zadních řad, čímž utrpěla naše útočná hra. Prvních 20 minut bylo Hradiště lepší, ale větší šanci si nevypracovalo, poté se zápas vyrovnal. Nám se podařilo během první půle vstřelit branku, kdy byl úspěšným střelcem Lacko. Bohužel jsme opět jsem neproměnili další minimálně dvě 100 procentní šance. Ve druhé půli jsme přidali další dvě branky, trefili se Jarčevský a dobře hrající Tlamsa. Soupeře jsme do větší šance nepustili a zápas opět dovedli do konce bez obdržené branky,“ hodnotili další vítězství v krajském přeboru trenéři Filouš a Bez, kteří našli na utkání i některé nedostatky. „Bohužel nám stále chybí větší důraz a sebeodvaha. Z velice těžkého zápasu tedy bereme 3 body a těšíme se už na další, kdy v neděli zajíždíme do Krumlova, kde nás jako vždy nečeká nic jednoduchého.“

Malše Roudné – TJ Hradiště 3:0 (1:0)