Příští zápas

FC ZVVZ Milevsko vs Malše Roudné

Datum a čas konání: 20.4.2024 17:00

Suverénní starší žáci přezimují na první příčce

V posledním domácím utkání krajského přeboru starších žáků přivítali malšané osmý Meteor Tábor. Kolo před koncem stále drží skvělou sérii dvanácti výher po sobě a s předstihem si zajistili titul půlmistra kraje.

„Věděli jsme, že Tábor je nevyzpytatelným soupeřem, jelikož dokázal například porazit J. Hradec a jeho výsledky nikdy nekončily vyšším rozdílem. Spíše naopak. Naši kluci k zápasu přistoupili velice dobře a od první minuty zamkli soupeře na jeho polovinu. Povedla se nám spousta krásných akcí, které byly zakončeny gólem. Jako první skóroval Sedláček, po krásném centru Mareše. Druhou branku vstřelil krásnou střelou do horního rohu Horejš po nahrávce J. Filouše a třetí branku prvního poločasu vstřelil Lacko po centru Kouby. Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil, naopak jsme ještě zvýšili tlak a výsledkem bylo dvouciferné skóre. Prosadili se Kouba z penalty, Štěpán po nahrávce Rauschera, kapitán J. Filouš krásnou dalekonosnou střelou po nahrávce Tlamsy, Rauscher střelou z odraženého rohu, Vaněček po nahrávce Štěpána a závěr zakončil dvěma góly Sedláček z nahrávek Tlamsy a Rauschera. Tím zkompletoval svůj hattrick a uzavřel skóre na 10:0,“ hodnotili zápas trenéři Filouš, Bez a Šusta.

Roudenští mají před sebou poslední střetnutí a rádi by dovedli obdivuhodnou vítěznou šňůru až do konce. „Povedlo se nám tedy rozloučit se s domácími fanoušky dobrým výkonem se spoustou branek. V posledním zápase sezóny zajíždíme na půdu loňského mistra, Veselí nad Lužnicí, kde budeme chtít udržet nastavenou laťku, předvést zejména dobrý běhavý fotbal a následně se výsledek dostaví,“ věří trenérský triumvirát.

Malše Roudné – Meteor Tábor 10:0 (3:0)