Příští zápas

Malše Roudné B vs SK Lhenice

Datum a čas konání: 27.4.2024 17:00

Béčko vyhrálo v Mladém rozdílem třídy

Béčko Roudného uspělo v derby s Mladým a za necelých deset minut od zahájení hry nakročilo k zaslouženému vítězství.

Michal Rybák (trenér B-týmu):
"Po domácím propadáku se Sedlecem jsme měli co napravovat. Do utkání se nám ovšem povedlo vstoupit výborně a v 8min. jsme vedli 2:0. Nejprve se hned ve 2min po rohu a odraženém balonu trefil z vápna pěknou střelou Pazourek. Potom se po průniku Horejše a přihrávce pěknou střelou prosadil Červený. Od začátku zápasu jsme hráli přesně to, co po klukách chceme, balon jsme soupeři skoro nepůjčili. Ke konci prvního poločasu se domácí přeci jenom dostali trochu více do hry a při dvou nepřijemných situacích nás podržel Lerch. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět dobře a v 51min se hlavou po pěkném centru Voláka prosadil Hrouda. Do konce utkání jsme si již zkušeně výsledek uhlídali. Tentokrát musím kluky pochválit, a poděkovat i klukům z dorostu za pomoc."

SK Mladé -  Malše Roudné B  0:3  (0:2)

Branky: 2. Pazourek, 8. Červený, 51. Hrouda.

Sestava: Lerch - Stankay (46´ Michálek), Pazourek (69´ Boček), Jinšík, Horejš - Volák, Hrouda, Král, Jusufi (61´ Fesenko) - Červený, Tomášek.