Příští zápas

Malše Roudné vs SK Rudolfov

Datum a čas konání: 27.4.2024 13:30

Starší žáci slaví. Tentokráte to odneslo Milevsko

Starší žáci Roudného si připsali další výhru a mají už jistotu prvenství ve své soutěži. Tentokráte zelenobílí zdemolovali Milevsko + Sepekov a po výhře 10:2 nadále jasně dominují tabulce.

"Do zápasu s Milevskem jsme na rozdíl od hostů vstoupili vlažně, což vyústilo ve 2 střely hostů z levé strany, které ale Šusta kryl. Vzápětí jsme museli ze zdravotních důvodů vystřídat oba krajní beky a než se kluci na hřišti srovnali, tak  jsme v 14min po špatně ubráněném rohu inkasovali. Naštěstí jsme  hned v 18min po chybě hostujícího gólmana Vaněčkem vyrovnali a od té doby bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. Hosté odešli fyzicky a do půle jsme nastříleli další 4 góly, když se trefili J.Filouš, Jarčevský a 2x Sedláček. V druhé půli se obraz hry nezměnil, hned na začátku jsme vstřelili další 2 branky Marešem a Rauscherem. Hosté poté vlastním gólem Sedláčka snížili na 7-2, účet zápasu pak uzavřel hattrickem Lacko na konečných 10-2.  Mrzí nás dalších 13 neproměněných jasných šancí včetně 2 břeven, o vymyšlených ofsajdech, které nás 3x zastavili v situacích sami na gólmana a neuznaném dalším gólu Lacka, kdy míč byl evidentně za lajnou ani nemluvě. Následující víkend máme volno, jelikož zápas v Kaplici již máme předehraný a další týden zajíždíme na půdu Meteoru Tábor," hodnotili trenéři Filouš, Bez a Šusta.

Malše Roudné - Milevsko 10:2 (5:1)
Branky Malše: 3x Lacko, 2x Sedláček, Filouš, Vaněček, Jarčevský, Mareš, Rauscher.

Před utkáním A-týmu s Mirovice došlo na korunovaci družstva starších žáků, které suverénně projelo krajským přeborem a v příštím ročníku bude startovat v divizi. Zástupci krajského fotbalového svazu T. Pintér s Musilem a starosta obce Roudné Had předávali medaile a vítězný pohár.