Malše Roudné

Oficiální stránky fotbalového klubu
Malše Roudné
www.malseroudne.cz  

Příští zápas

Malše Roudné vs XI. jč. legionářů

Datum a čas konání: 26.5.2020 18:00

Suverén přeboru se prosadil až po přestávce

Suverén přeboru se prosadil až po přestávce

Zápas podzimu pro družstvo mladších žáků trošku připomínal dávný biblický příběh Davida s Goliášem. Malšané obstáli v těžké zkoušce s lídrem krajského přeboru se ctí a proti některým i o tři roky starším protihráčům podali výborný výkon. Mrzela jen výše porážky.

Trenéři Jiří Filouš a Michal Bez: „V sobotu jsme za hrozného počasí odehráli další zápas v azylu v Trhových Svinech, tentokráte se suverénem soutěže J. Hradcem. I přes nepříznivý konečný výsledek jsme s výkonem kluků velice spokojeni. První poločas to byl pravděpodobně náš nejlepší výkon vůbec a při trošce štěstí jsme mohli jít do kabin s náskokem 3:2 (mimochodem, jsme jediný tým, který s Hradcem uhrál aspoň první poločas remízu). S mužstvem složeným pouze ze 4 hráčů ročníku 2007 (zbytek 2008 a 2010) jsme se týmu výhradně složenému z 2007 vyrovnali úplně ve všem. V průběhu druhého poločasu se projevil věkový a fyzický rozdíl a Hradec zaslouženě strhnul výsledek na svoji stranu. Konečný výsledek je pro tým, dle našeho názoru, až příliš krutý. V každém případě je to pro kluky povzbuzení a motivace do dalších zápasů, že při stoprocentním nasazení mohou hrát vyrovnané zápasy i s věkově starším týmem. Rádi bychom také vyzdvihli fair play chování hráčů obou týmů a trenérů, ne vždy to bývá v této kategorii pravidlem…“ 

V neděli zajíždí mladší žáci na půdu dvanáctého Milevska. „Doufáme, že kluci zlepšené výkony z posledních zápasů opět potvrdí,“ dodávají trenéři, že by se mohlo 18bodové konto zase o něco rozrůst.

Malše Roudné – J. Hradec 2:6 (2:2)
Branky Malše:
Sedláček 2.

Sestava Malše: Šusta – Novotný, Filouš J., Gondek – Klimeš, Nadberežný Šimon, Kouba – Sedláček – Filouš O., Rybák, Mareš, Polák, Švarc.

Diskuze

Poslední zápas

FK Vodňany
Malše Roudné
1:2
Podrobnosti

Tabulka

1. Malše Roudné 0 0:0 0
2. SK Dynamo ČB B 0 0:0 0
3. FK Slavoj Český Krumlov 0 0:0 0
4. FK Olešník 0 0:0 0
5. TJ Jiskra Třeboň 0 0:0 0
6. SK Jankov 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 16887
Posledních 30 dnů: 1133 | Posledních 7 dnů: 517 | Poslední den: 142

© 2020 Malše Roudné | Všechna práva vyhrazena | malseroudne@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne