Malše Roudné

Oficiální stránky fotbalového klubu
Malše Roudné
www.malseroudne.cz  

Příští zápas

Malše Roudné vs XI. jč. legionářů

Datum a čas konání: 26.5.2020 18:00

Žáci zabodovali s Mokrým

Žáci zabodovali s Mokrým

Roudenské béčko mladších žáků mělo v okresním přeboru na programu opět dvojzápas v podobě pátečního venkovního utkání v Plané a na svém trávníku pak přivítalo v pondělním podvečeru Mokré.

Utkání v Plané mladí malšané nerozehráli nijak oslnivě a po první šanci domácích prohrávali 1:0. Do konce poločasu Roudné svého soupeře přitlačilo a vypracovalo si i šance, dvakrát tváří v tvář brankáři neuspěl Král. Druhý poločas se Roudné snažilo s výsledkem něco udělat, ale bohužel po každé neproměněné šanci přicházel trest z kopaček domácích fotbalistů. Skóre se tak zastavilo na výsledku 5:0. Dle vizuálního dojmu se jeví výsledek jako nespravedlivý, ale fotbal hraje se na góly a Roudenští nebyli schopní trefit branku nebo naopak netrefit brankáře.

Hned v pondělí měli ale žáčci možnost nápravy v domácím utkání s Mokrým. Domácí nastoupili posílení o tři stabilní hráče áčka a to se ukázalo jako rozhodující faktor. Nástup měli domácí famózní a po dvou brankách Krále a jedné Sedláčka vedli 3:0. A když na začátku druhého poločasu zvýšil Sedláček na rozdíl čtyř branek, zdálo se, že je rozhodnuto. Po tímto dojmem se domácí nechali zatlačit a za deset minut to bylo pouze o jednu branku. Naštěstí skvěle hrající duo Sedláček, Král vždy na kontaktní branku Mokrého odpovědělo a Roudné tak po třech prohrách mohlo slavit vítězství 6:4.

Hodnocení trenérů Petra Hrubého a Davida Holzera: „V Plané jsme doplatili na neproměňování šancí, kdy jsme nedali gól ani z těch nejvyloženějších šancí. Druhou věcí je fakt, že dostaneme branku úplně ze všeho, protože naše bránění je ve většině případů laxní a nedůrazné. Proti Mokrému rozhodli skvěle hrající Sedláček s Králem. Ve hře samotné bylo ale velmi mnoho nepřesností a žádný koncert to z naší strany nebyl. Co nelze klukům vytknout je maximální snaha za každého stavu.“

K utkáním nastoupili tito hráči: Bogdan, Růžička, Nídl, Javůrek, Nadberežný Šimon., Filouš O., Švarc, Sedláček, Vojta, Šindelář, Machala, Král, Majrich, Gondek, Kovář, Filouš J.

Diskuze

Poslední zápas

FK Vodňany
Malše Roudné
1:2
Podrobnosti

Tabulka

1. Malše Roudné 0 0:0 0
2. SK Dynamo ČB B 0 0:0 0
3. FK Slavoj Český Krumlov 0 0:0 0
4. FK Olešník 0 0:0 0
5. TJ Jiskra Třeboň 0 0:0 0
6. SK Jankov 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 16887
Posledních 30 dnů: 1133 | Posledních 7 dnů: 517 | Poslední den: 142

© 2020 Malše Roudné | Všechna práva vyhrazena | malseroudne@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne