Příští zápas

TJ Osek vs Malše Roudné

Datum a čas konání: 4.5.2024 17:00

Starší žáci potřetí vítězně. Č. Krumlov skolili po přestávce

Ani ve třetím střetnutí nové sezony neztratilo družstvo starších žáků v krajském přeboru ani bod. V domácím střetnutí hostilo Slavoj Č. Krumlov a po bezgólové první půli převzali otěže zápasu do vlastních rukou.

Zápas se hrál na umělé trávě a kvůli menším rozměrům hřiště přinesl spíše boj než pohledný fotbal.

„Kluci oproti zápasu s Lokomotivou přistoupili k utkání lépe, soupeře zatlačili, ale bohužel se opět projevil nedostatek klidu v zakončení a po první půli jsme tak i přes 6 vyložených šancí šli do kabin za stavu 0:0. Jedinou, ale za to stoprocentní šanci hostů pak skvěle chytil Šusta. O přestávce jsme kluky upozorňovali, že takovýto zápas většinou rozhodují dobře zahrané standardní situace, což se ve 48. minutě po skvěle kopnutém rohu Šimona Nadberežného potvrdilo, když se krásnou hlavičkou trefil J. Filouš. Tímto gólem se pak kluci uklidnili a i přes některé náznaky šancí hostů přidali další tři góly (Klimeš 2x, Král). Jsme rádi, že kluci i tento zápas výsledkově zvládli, někdy je takové vítězství důležitější než jasný výsledek,“ uvědomují si trenéři Filouš, Bez a Šusta.

Nadcházející sobotu jedou malšané k těžkému střetnutí do Vimperka.

Malše Roudné - Slavoj Český Krumlov 4:0 (0:0)