Malše Roudné

Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

Rezerva nezaváhala doma s Frymburkem

Po odloženém utkání v Dolním Dvořišti pro nepřízeň počasí hostila roudenská rezerva na domácí půdě Frymburk a se třemi hráči z dorostu v sestavě zápas zvládla. V tabulce stále drží skvělé první místo.

Pavel Cepák, trenér Roudného B: „V prvním poločase jsme se dostali do vedení již ve 4. minutě po rohovém kopu gólem Dominika Cepáka. Naše hra byla dobrá, soupeře jsme zatlačili na jeho polovinu a vytvářeli jsme si gólové příležitosti. Paradoxně druhý gól padl až na konci poločasu, po centru Voláka si srazil bránící hráč míč do vlastní branky. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně a v 79. minutě jsme přidali třetí gól Dominikem Šrámkem. Trefili jsme ještě dvě břevna. V 89. minutě pečetil na konečných 4:0 Dominik Šrámek z pokutového kopu. S výsledkem a herním projevem jsem spokojený, i když jsme mohli nastřílet daleko více branek. Negativem tohoto utkání jsou zranění Podlahy a dorostence Krále.“

Malše Roudné B – FC Šumava Frymburk 4:0 (2:0)