Příští zápas

Malše Roudné vs SK Rudolfov

Datum a čas konání: 27.4.2024 13:30

Mladší žáci vyšli z dvojutkání naprázdno

Neděle a pondělí přinesly dvojzápas pro béčko mladších žáků, které nejprve zavítalo na půdu Větřní a následující den přivítalo na domácím pažitu mužstvo JFA B.

Ve Větřní mladé malšany vyučoval kapitán domácích Sukdolák, který vstřelil čtyři branky. Všechny padly v prvním poločasu a většinou to byly ukázkové střely z větší vzdálenosti. Za Roudné korigoval Javůrek. Ve druhém poločase pak přidali domácí hráči po rohovém kopu ještě pátou branku a stanovili tak konečný výsledek na 5:1. Hra byla vyrovnaná, domácí sázeli na dlouhé odkopy na Sukdoláka, Roudenští se snažili kombinovat po zemi, ale chyběla větší přesnost.

O den později nastoupilo Roudné v souboji „benfik“ proti JFA. V typicky anglickém počasí se hrál rychlý, důrazný fotbal. V první půli se oba celky prosadily hned dvakrát. Za domácí se trefil nejmladší borec na hřišti Ondřej Filouš a Lukáš Novotný. Obě branky padly po parádních akcích. K vidění byly i další hezké momenty především ze strany Roudenských. V tlaku pokračovali i ve druhé půli a šancí přibývalo. Prosadili se však opět po brejku hosté. Na 3:3 pak srovnal po skvostné individuální akci Karel Vojta. Kluci nabuzeni vyrovnáním se tlačili za dalším gólem, své šance však nevyužili a tak hostující Kopa (střelec všech pěti branek) vytěžil ze dvou odkopů dva góly a bylo po zápase – 3:5. Krutá prohra pro domácí, kteří byli v zápase po celou dobu lepším mužstvem.

Hodnocení trenéra Petra Hrubého: „Oba zápasy jsme prohráli, v obou inkasovali pět branek. Přesto bych je hodnotil odlišně. Zatímco ve Větřní jsme se nevypracovali tolik jasných gólových, nebyli přesní v kombinaci, v domácím zápase jsme byli jasně lepší, dobře jsme si dávali míč od nohy a prohráli jen díky střelecké potenci hostujícího Kopy. Pravdou je, že nám také hodně pomohli kluci, kteří pravidelně nastupují za áčko. Výborně zahrál nejmladší z nich Ondřej Filouš.“

K utkáním Malše nastoupili: Bogdan, Polák, Doucha, Nídl, Javůrek, Mareš, Nadberežný Šť., Filouš O., Švarc, Sedláček, Koblic, Vojta, Masaryk, Šindelář, Machala, Král, Novotný.