Mladší dorost s Hořovickem | Malše Roudné | Fotbalový klub

Na úvod » Starší zprávy

 
 

Mladší dorost s Hořovickem

Ve druhém jarním kole mladší dorost hostil třetí tým tabulky FK Hořovicko, z.s. Hosté se představili jako velmi kvalitní soupeř a od začátku se hrálo vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách, které zlikvidovali brankáři obou celků. Jediný a jak se později ukázalo rozhodující gól padl ve 29. minutě po nenápadné akci, když hostující hráč centroval z levé strany téměř od brankové čáry a k překvapení všech míč zapadl do brány. Malšané se poté snažili vyrovnat, měli územní převahu, ale vsítit branku se jim nepodařilo. Asi největší šanci měl ve druhém poločase Jaroslav Král, obešel i brankáře hostí, ale poté nepochopitelně nedokázal umístit míč do prázdné brány. I přes velice sympatický a bojovný výkon malšanů si tak hosté odvážejí tři body za vítězství.

Vyjádření trenéra Jiřího Vlčka : Proti favoritovi jsme se rozhodně neztratili. Bohužel jsme doplatili na žalostnou koncovku! Šance Macáka, Cepáka, Vaňka a hlavně Krále volaly přímo po gólu, ale to co jsme v utkání se Strakonicemi proměňovali , tentokráte branka Hořovicka byla pro nás zakletá. Přesto si hráči za svůj výkon zaslouží uznání. Nejlepšími hráči utkání byli Cepák a Španinger ..Naopak zklamal Král.

 

TJ Malše Roudné - FK Hořovicko, z.s. 0 : 1 (0:1)

 

Janota (73“ Mádl) – Jinšík (51“ Stankay),Klimeš, Kolář, Šantrůček, Macák (51“ Šrámek),Španinger, Cepák, Červený (51“ Zýka), Vaněk, Král (67“Jakl)