Malše Roudné

Oficiální stránky fotbalového klubu
Malše Roudné
www.malseroudne.cz  

Příští zápas

Malše Roudné vs FK Olympie Týn nad..

Datum a čas konání: 15.8.2020 17:00

Silvestrovský fotbálek vyhrál tým brankáře Vaňaty

Silvestrovský fotbálek vyhrál tým brankáře Vaňaty

Další z tradičních klání se uskutečnilo na slunečné silvestrovské dopoledne v Roudném.

Na umělém trávníku se sešlo celkem 15 všehoschopných borců, další část nebyla schopna hrát z ne zcela zřejmých důvodů, jako například výmluvy na zranění (P. Zýka, Vachel, Bláha), dále pak naprosto zbytečná sebekritika při dokonalém a věčném rozdávání radosti (Graman, Tomášek). Posledně jmenovaná dvojice však zasluhuje vřelé poděkování za donesené vynikající občerstvení pro všechny účastníky (viz foto) a také z toho důvodu, že samotné konzumace se již neúčastnila.

Zajímavostí zápasu bylo, že do utkání zasáhly i rodinné klany, na straně jedné otec a syn Vopelkovi, na straně druhé otec a syn Budínovi. Proti sobě pak hráli otec a syn Šantrůčkovi (děda přihlížel). Mohlo se zdát (dle účesů), že se na hřišti nachází ještě sourozenecká dvojice, avšak nebylo tomu tak, Vaňata a Vejčík i přes podobu nejspíše nejsou sourozenci...

Mužstva nastoupila v těchto sestavách:

Bez Rozlišováků: Vaňata - Budín P., Budín F., Vejčík, Kramář, Plamínek, Zýka T., Šantrůček Z.

S Rozlišováky: Bláha L. - Červený, Vopelka J., Vopelka Kuba, Šantrůček F., Ladislav, Podlaha

Samotné utkání hrané na 2 x 20 minut mělo strhující průběh. Než si Vaňata v brance stačil naladit své zvučné R, už měl dva banány v síti. Následně však zavřel svou svatyni a dalších šest gólů již dostal pouze souběhem nešťastných událostí. Jeho spoluhráči se ale činili a tak na druhé straně padl plný tucet krásných i méně krásných i vyloženě ošklivých gólů. Všechny však platily stejně.

Za zmínku stojí zakouslý vlčák v noze Fandy Šantrůčka, pohotové zakončení teniskami Davida Plamínka, výstavní hanák Pavla Budína stejně tak i jeho nádherný pokus o kop á la škorpión. Vyloženě stínem utkání se stal na čáře asistující (fotograf) Petr Zýka, jak dokládá fotografie zúčastněných. Zároveň je možné jej s tímto důkazem pokládat i za takového týmového ducha, který se proháněl nejen po jihočeských trávnících. Na hřišti bylo také patrné, že jeho syn, jablko Tadeáš, nepadlo daleko od stromu, zdědil po otci vyloženě čich na góly (i na ty, které v síti nekončí).

Bez Rozlišováků - S Rozlišováky 12:8 (6:6)

Branky: Budín F. 5, Budín P. 2, Plamínek 2, Zýka 2, Kramář - Vopelkovi 5, Červený 2, Kramář vlastní (i díky faulu spoluhráče Vejčíka při zachraňování situace).

Po utkání ještě došlo ke sporné situaci, kdy Filip Budín všem oznámil, že sám dal gólů šest, avšak to by nesedělo s konečným výsledkem. Vzhledem k tomu, že otec Pavel Budín zapřisáhl svého syna Filipa, že ten jistě nelže, je tedy možné, že konečný výsledek by měl být 13:8...

Malše zdar, tak zase napřesrok, kamarádi!

Diskuze

Poslední zápas

Malše Roudné
SK Rudolfov
3:0
Podrobnosti

Tabulka

1. FK Olešník 5 22:10 14
2. SK Dynamo ČB B 5 16:9 9
3. Malše Roudné 5 10:15 8
4. SK Jankov 5 8:11 6
5. TJ Jiskra Třeboň 5 11:12 5
6. FK Slavoj Český Krumlov 5 6:16 3

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 23519
Posledních 30 dnů: 1907 | Posledních 7 dnů: 638 | Poslední den: 66

© 2020 Malše Roudné | Všechna práva vyhrazena | malseroudne@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne