Příští zápas

Malše Roudné vs Spartak Trhové Sviny

Datum a čas konání: 11.4.2020 13:00

Druhou divizní prověrku provázely zbytečné chyby

Čtvrtá přípravná konfrontace fotbalistů Malše Roudné proti soupeři z vyšší soutěže skončila porážkou. Na Složišti podlehli divizním Katovicím 2:6. Nepříznivé skóre po přestávce korigovali Vlk s Bartošem.

Po Soběslavi vyběhli malšané na dalšího účastníka divize, nováčka z Katovic. Loňský protivník z krajského přeboru předvedl kvalitní výkon a do přestávky si zadělal na třígólový náskok.

„Katovice byly silné v ofenzivě a třeba Kadula prokázal, že je nadstandardním hráčem. My jsme neodehráli špatné utkání, ale mrzí mě školácké chyby při obdržených gólech. Soupeř měl navrch, ale stačili jsme držet krok,“ uvedl roudenský trenér Marcel Tomášek.

Za stavu 4:0 snížil po brejku Vlk a na 5:2 upravil po Vlkově kolmici Bartoš, který o přestávce střídal, do hry však zasáhl i ve druhé půli. Utkání provázelo klasické podzimní počasí. Na avizovaný silný vítr došlo až po závěrečném hvizdu.

Ze stabilní sestavy Malše chyběli Benda, Kadlec a opět Hála, který čeká na výsledky vyšetření poraněného kolene a zřejmě se nevyhne operaci. „Bohužel, takový je fotbalový život,“ pokrčil rameny Tomášek, že Roudenští možná přijdou o kapitána na celé jaro.

Malše Roudné – SK Otava Katovice 2:6 (0:3)