Malše Roudné

Oficiální stránky fotbalového klubu
Malše Roudné
www.malseroudne.cz  

Příští zápas

Malše Roudné vs XI. jč. legionářů

Datum a čas konání: 26.5.2020 18:00

Libor Šolc: Snad se vše v dobré obrátí

Libor Šolc: Snad se vše v dobré obrátí

Nutná opatření Vlády ČR v souvislosti s pandemií koronaviru měla bezprostřední a závažný dopad také na veškerý sport, neboť s okamžitou platností byly zakázány veškeré sportovní akce. Fotbalisté se připravují individuálně a netrpělivě vyčkávají, kdy dostanou zelenou, aby naskočili do mistrovských bojů. Předseda Malše Roudné Libor Šolc zatím nedělá nad druhou polovinou sezony ámen.

Jak vidíte start jara? Věříte, že vůbec začne?
Snažím se být stále optimistou a doufám, že epidemie a karanténa brzo, alespoň v naší zemi skončí. Proto věřím, že se sezóna dohraje. Je stále dostatek času vše stihnout. Podle mého názoru je reálné hrát soutěže i v průběhu července. Pokud budou hranice uzavřené pro vycestování do okolních států po celé léto, jak to dle prohlášení MUDr. Prymuly zatím vypadá, tak si myslím, že výmluva nemoct hrát v důsledku letních dovolených bude minimální. 

Jak byste naložili se zbytkem jara, kdyby se nehrálo?
To zatím vůbec není naším společným tématem. Momentálně se všichni zatím mohou připravovat individuálně, ale pokud opadnou opatření a bude se moci začít trénovat, alespoň v nějakém omezeném režimu pohromadě, tak to bude signál k tomu, že by se v dohledné době mohlo začít hrát. Pokud by k tomu však nemohlo dojít, tak se bude muset přistoupit k eventualitám, které budou vycházet z momentálních možností. Nechme to zatím osudu, snad se vše v dobré obrátí.

Co byste vzkázal všem příznivcům roudenského fotbalu?
Vzkázal bych všem lidem, nejen našim příznivcům, aby tuto dobu ve zdraví přečkali. Je to nyní 14 dnů zásadních opatření, které si většina z nás nikdy neprožila. Doufám, že spousty lidí si uvědomí, jaké je to být takto zásadně omezen, ovlivněn, být bez možností dělat to, co každého speciálně baví. Proto spoustu let říkám, že sport a zejména fotbal je celosvětový fenomén, který lidi spojuje a utváří spousty osudů, přátelství a společných zážitků. Snad si kvůli této zkušenosti zase začneme více všeho vážit, i těch pro většinu „obyčejných“ věcí, které jsme brali naprosto automaticky. Nyní je pravá chvíle uvědomit si a vážit třeba toho, co je kamarádství, radost, sport a zejména zdraví. A to přeji všem lidem. 

Diskuze

Poslední zápas

FK Vodňany
Malše Roudné
1:2
Podrobnosti

Tabulka

1. Malše Roudné 0 0:0 0
2. SK Dynamo ČB B 0 0:0 0
3. FK Slavoj Český Krumlov 0 0:0 0
4. FK Olešník 0 0:0 0
5. TJ Jiskra Třeboň 0 0:0 0
6. SK Jankov 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 16887
Posledních 30 dnů: 1133 | Posledních 7 dnů: 517 | Poslední den: 142

© 2020 Malše Roudné | Všechna práva vyhrazena | malseroudne@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne