FK Sokol Třebětice vs Malše Roudné

Datum a čas konání: 18.5.2024 17:00

Družstvo mladších žáků završilo léto duelem s SKP

V minulém týdnu pokračovala příprava mladších žáků na novou sezónu v krajském přeboru.

„Někteří hráči si zaslouží obrovskou pochvalu za přístup, jelikož přemluvili rodiče a na tréninky jezdili z dovolených kolikrát i desítky kilometrů. Za tento přístup jsme moc rádi a kluci byli pochváleni. Bohužel ne všichni k tréninkům a zápasům takto přistupují a to se samozřejmě v sezóně odrazí… Někdo bude hrát více, jiní méně. Musí a budou hrát hlavně ti, kteří za tým Roudného chtějí makat!

V generálce na první mistrovské utkání jsme se střetli s ligovým týmem SKP ČB 08. Utkání jsme nezačali úplně optimálně a po čtyřech minutách jsme po našich chybách a bez důrazu prohrávali 0:2. Poté se hra začala vyrovnávat a výsledkem bylo vyrovnání po dvou gólech Sedláčka, kterému asistoval jeho dvorní nahrávač Ondřej Filouš. Hosté poté do poločasu vstřelili ještě jednu branku, a protože my jsme stoprocentní šanci Masarykem nevyužili, šlo se do kabin s výsledkem 2:3.

Do druhé půle jsme vstoupili velice dobře a odehráli pravděpodobně nejlepší část zápasu, kde jsme si vypracovali 3 – 4 gólové šance, trefili tyč, ale bohužel bez gólového efektu. Hosté v tu chvíli nevěděli, kam dřív skočit. Bohužel po prohraném souboji před vápnem jsme ale nakonec inkasovali na 2:4. Kluci už pak v sobě nenašli sílu na zvrat a inkasovali ještě další branky v posledních deseti minutách. Zápas tedy skončil výsledkem 2:8. I přesto jsme s výkonem minimálně ve 2/3 zápasu byli spokojeni, protože z naší strany snesl přísnější měřítko.

Příští týden nám začínají mistrovská utkání. Na úvod přivítáme v sobotu dopoledne od 10.45 hodin Třeboň. Musíme se tento týden na zápas připravit, jelikož start do sezóny je vždy důležitý,“ říká za realizační tým Michal Bez.