Malše Roudné

Oficiální stránky fotbalového klubu
Malše Roudné
www.malseroudne.cz  

Příští zápas

Malše Roudné vs SK Lišov

Datum a čas konání: 7.8.2021 17:00
Místo: Doprastav stadion

Skvělá zpráva, děti se vrátily na hřiště!

Skvělá zpráva, děti se vrátily na hřiště!

Netřeba zastírat, vynucená koronavirová sportovní a fotbalová nečinnost byla tak dlouhá, že i ve vedení Malše Roudné panovaly obavy, jak bude probíhat návrat dětí na zelený pažit Doprastav stadionu. Zvláště, když za sebou máme hned dvě nedohrané sezony. Ale podařilo se.

„Hned jak vláda začala rozvolňovat opatření proti nemoci covid-19 a umožnila návrat na venkovní sportoviště, už jsme otvírali brány stadionu. U těch nejmenších je důležitá komunikace s rodiči, u těch starších pak s každým jedním hráčem. To se našim mládežnickým trenérům vydařilo,“ říká předseda klubu Libor Šolc.

Malše tak má stále početnou mládežnickou základnu, která aktuálně zahrnuje 145 hráčů v mládežnickém věku. Do nadcházející sezony 2021/22, tedy rozjede-li se, by mělo jít 8 mládežnických mužstev a dva týmy dospělých.

Během rok a půl trvající pauzy mnohé děti věkem přešly do vyšších kategorií a tím došlo i k personálním přesunům na trenérských postech. Změnu u kormidla doznávají mužstva starších žáků, kde Pavla Cepáka s Borisem Simičem (přecházejí k B týmu mužů) nahrazuje triumvirát Jiří Filouš, Michal Bez a Jan Šusta. Na jejich práci u mladších žáků v KP bude navazovat dvojice Vít Vejčík a František Šantrůček ml. a v OP Roman Pletka se Zdeňkem Šantrůčkem.

Další změny v trenérském obsazení se dolaďují pro kategorie starších a mladších přípravek. Předpřípravky, tedy ten nejmenší fotbalový potěr Malšanů, vede zkušený František Šantrůček st., který má ve svém týmu více jak 40 malých hráčů.

„Pro zájemce o trenérské řemeslo máme stále otevřené dveře a rádi uvítáme kohokoliv, kdo by se výchově a směřování chtěl s námi podílet. Pro úplné nováčky jsme schopni zajistit proškolení, včetně získání možné trenérské licence,“ doplnil předseda TJ Malše Libor Šolc.

Diskuze

Poslední zápas

FK Olešník
Malše Roudné
8:4
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 41097
Posledních 30 dnů: 1333 | Posledních 7 dnů: 527 | Poslední den: 36

© 2021 Malše Roudné | Všechna práva vyhrazena | malseroudne@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne