Malše Roudné

Oficiální stránky fotbalového klubu
Malše Roudné
www.malseroudne.cz  

Příští zápas

Malše Roudné vs SK Lišov

Datum a čas konání: 7.8.2021 17:00
Místo: Doprastav stadion

Starší žáci odehráli pět přátelských zápasů

Starší žáci odehráli pět přátelských zápasů

Po nucené pauze zaviněné pandemií se družstvo mladších žáků po rozvolnění vládních opatření vrátilo v dubnu k trénování. Již v předstihu po dohodě s tehdejším trenérem starších žáků Pavlem Cepákem doplnili o hráče ročníků 2008 a 2007.

Současný kádr včetně dvou 2009 a jedné 2010 čítá hráčů. Toto spojení umožnilo získat dva měsíce společného tréninku navíc, což v kontextu s přechodem na velké hřiště a nový herní systém trenéři velice ocenili. Dva hráči 2007 (Teplý, Klimeš) byli po dohodě s trenérem mladších dorostenců posunuti o kategorii výš.

„V rámci přípravy na novou sezónu jsme doposud odehráli 5 přátelských utkání s týmy KP a I. A s bilancí 4-0-1. Zatím poslední zápas jsme odehráli teď v sobotu v Č. Krumlově. V nekompletním složení, kdy nás zasáhl Covid a další nemoci nebo zranění, jsme vyhráli 6:2. Přestože výsledek vypadá dobře, s předvedenou hrou a přístupem některých našich hráčů jsme spokojeni nebyli.  Na určitých, pro nás stěžejních postech chybí konkurence, což u některých hráčů vede k sebeuspokojení. Projevují se zde i rozdíly ve fyzické připravenosti v době covidové,“ uvedli v hodnocení trenéři Filouš, Bez a Šusta.

Další zápas sehrají malšané v sobotu na domácím hřišti od 10 hod. opět s Českým Krumlovem a jarní část přípravy zakončí zápasem v Kaplici (26. 6.). Po něm následuje dokopná a k druhé části přípravy na novou sezonu, včetně 4denního přípravného kempu, se tým sejde 19. 7. 2021.

Diskuze

Poslední zápas

FK Olešník
Malše Roudné
8:4
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 41097
Posledních 30 dnů: 1333 | Posledních 7 dnů: 527 | Poslední den: 36

© 2021 Malše Roudné | Všechna práva vyhrazena | malseroudne@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne