Příští zápas

FK Sokol Třebětice vs Malše Roudné

Datum a čas konání: 18.5.2024 17:00

Šlágr u Vajgaru o první místo ovládli malšani

Žákovský tým Malše U15 nadále pluje podzimní částí na vítězné vlně. Ke skalpu Vimperka přidal trumf nad druhým týmem tabulky. J. Hradec porazil na jeho hřišti po výborném kolektivním výkonu zaslouženě 4:1.

„Od začátku se hrál dobrý fotbal z obou stran. Nám pomohl rychlý gól hned v 2. minutě, po rohu se trefil Sedláček.  O pět minut později to bylo již o dvě branky, když se po dobrém napadání  a vystihnutí malé domů trefil opět Sedláček.  Domácí v prvním poločase zahrozili dalekonosnou střelou, která skončila na břevně. V úvodních minutách druhého poločasu se domácí snažili vytvořit tlak, měli pár rohových kopů, které obrana s pozorným Svobodou v brance ale s přehledem zvládla. Naopak jsme po rychlém brejku zvýšili Štěpánem na 3:0, jemuž krásnou přihrávku adresoval Mareš. V 62.minutě domácí z jasného ofsajdu snížili na 3:1. Dále jsme ale měli zápas pod kontrolou a trefili Filoušem břevno ze standardní situace. Definitivní podobu výsledku udělal osm minut před koncem Bílek po centru Vojty,“ zněla slova trenérů Filouše s Bezem.

Malšané udrželi první místo a nadále prochází krajským přeborem bez ztráty kytičky. „K zápasu nutno dodat, že byl skvěle odřízen hlavním rozhodčím. Nám dělá radost nejen defenzivní práce mužstva, kdy obrana dobře dirigována brankářem Svobodou a kapitánem Filoušem obdržela za 8 zápasů jen tři branky, ale také samozřejmě udržení neporazitelnosti v soutěži na půdě velice silného a dobře hrajícího soupeře,“ těšilo oba kormidelníky.

FK Jindřichův Hradec - Malše Roudné 1:4 (0:2)