Příští zápas

TJ Osek vs Malše Roudné

Datum a čas konání: 4.5.2024 17:00

Mladší dorost Malše na vítězné vlně

Dorost U17 zvítězil i ve svém druhém mistrovském zápase divize, když na domácím trávníku zcela jasně a přesvědčivě přehrála soupeře z Přeštic 6:1.

Mladí malšané měli celý zápas převahu a vytvářeli si jednu šanci za druhou. V prvním poločase se však gólově prosadil pouze domácí kapitán Honza Jílek, který zužitkoval přihrávku Tomáše Gondeka. Před tím však postupně měli obrovské šance Sedláček, Klimeš, Koloničný a Teplý.

Do druhého poločasu vstoupil tým výrazně lépe a hned v 50. minutě vstřelil gól Patrik Klimeš a o pět minut později na 3:0 zvyšoval Alex Sedláček. Malšané svého soupeř drželi daleko na dostřel od svatyně Honzy Šusty a až do 82. minuty svítilo na ukazateli skóre stále 3:0.

Pak přišla tříminutová pasáž, kdy diváci měli možnost vidět čtyři branky. Nejdříve po chybné rozehrávce se k míči dostal agilní Honza Kouba, prošel hostující obranou a střelou zvýšil na 4:0. Za pár minut se prosadil i celek Přeštic, když střelou zpoza šestnáctky snížili na 1:4, ale hned z rozehrávky se střídající Petr Tlamsa dostal přes dva hráče do vápna a chladnokrevně skóroval – 1:5.

To však nebylo vše, co se v posledních minutách na hřišti odehrálo. Po presinku a následné chybné rozehrávce jednoho z přeštických hráčů, který poslal brankáři tak malou domů, že musel vyběhnout z velkého vápna a ve snaze poslat míč co nejdále od své branky našel pouze nohu Michala Teplého, který jej z dobrých 40 metrů přeloboval a stanovil konečný výsledek na 6:1.

Domácí svěřenci trenérů Martina Tesaře, Jana Šusty st. a Libora Šolce si tak zcela po zásluze připisují 3 body do tabulky a po výhře v Berouně v prvním kole zatím drží se šesti body druhou příčku v tabulce.

Nyní čekají hráče Roudného dvě utkání na půdě soupeřů, když příští týden zajíždí do Klatov a za 14 dnů do Příbrami.

Malše Roudné U17 – TJ Přeštice U17 6:1 (1:0)