Příští zápas

Malše Roudné vs Spartak Trhové Sviny

Datum a čas konání: 8.5.2024 17:00

Diváky fotbal baví, moc nás to těší, říká Cepák po třetím vítězství

Malšané dokázali ve třetím utkání po sobě naplno bodovat. Po dvou kolech nepokořenou protivínskou obranu rozstříleli sedmi góly. Hattrick si připsal v první půli Martin Vlk, po přestávce řídil útočnou vozbu zase Viktor Kadlec, který byl u tří branek. Trenér Protivína Říha zrovna po utkání slavil kulaté padesátiny, Roudenští mu nedali ten nejlepší dárek… Opět potěšila návštěva tří stovek fanoušků.

Pavel Cepák (trenér Roudného): „Krásný výsledek, hodně gólů, ale zápas se lámal za stavu 3:1, kdy hosté neproměnili penaltu a my ji těsně před poločasem dali. Tím jsme odskočili na rozdíl tří branek. Druhý poločas jsme dominovali a přidali další tři góly. Neproměnili jsme řadu dalších šancí, výsledek mohl být ještě vyšší. Vrátili se nám kluci do sestavy, některé jsme šetřili, ale příležitost jsme dali všem. Tři obránce jsme měli pod žlutou kartou, proto jsem je střídal. Čekají nás další důležité zápasy. Vstup do sezony je pro nás nevídaný. Jsem rád, že fanoušci chodí a baví se fotbalem. Z toho máme velkou radost. Cítí to i hráči na hřišti. A všechny to baví. Snad nám forma vydrží co nejdéle. Máme devět bodů, panuje maximální spokojenost, ale zůstáváme na zemi. Navíc pořád je co zlepšovat.“

Miroslav Říha (trenér Protivína): „V defenzivní činnosti jsme tentokrát propadli, domácí toho náležitě využili a s chutí si zastříleli. Zápas jsme mohli zdramatizovat před koncem poločasu za stavu 3:1, kdybychom proměnili pokutový kop. Místo toho jsme z protiútoku naopak gól z penalty obdrželi my. A po poločasovém výsledku 4:1jsme již na domácí neměli. Ti tedy přesvědčivě a zaslouženě vyhráli.“