Příští zápas

Malše Roudné vs Spartak Trhové Sviny

Datum a čas konání: 8.5.2024 13:30

Ohlasy z laviček po přestřelce s Osekem

Nad Osekem si malšané připsali cenné tři body, ale zbytečně obdržené góly za jasného stavu jsou varováním, že by se to příště nemuselo vyplatit. Kouč Cepák se musel obejít bez trojice Míka, Malý a Vogl, v základní sestavě dostal poprvé příležitost mladý obránce Zach a nezklamal.

Pavel Cepák (trenér Roudného): „Byl to zápas dvou poločasů. V prvním jsme excelovali, zatlačili soupeře, dali dva rychlé góly a do přestávky přidali další. Vedli jsme 4:1 a hráče jsem upozorňoval na to, co se nám stalo na Rudolfově. Místo abychom si utkání užili, stal se pravý opak. Paradoxně jsme z té bídy dali na začátku druhé půle na 5:1 a vypadalo to, že si soupeř odveze debakl. Sami jsme si utkání zkomplikovali naší nekoncentrovaností hlavně při standardních situacích. Osek po dvou rozích snížil na 5:3 a ve finále z toho ještě mohlo být drama. Důležitý je zisk tří bodů. Ze tří obdržených gólů doma jsem rozčarovaný. To je hodně špatné. Musíme na tom zapracovat, přijdou těžší zápasy.“

Jindřich Dejmal (trenér Oseka): „V prvé polovině utkání jsme propadli hlavně po taktické stránce, především v obranné činnosti. Věděli jsme o silných stránkách některých jednotlivců a přesto jsme soupeři dle mého soudu umožnili vstřelit v úvodu utkání dvě velice laciné branky. I nadále jsme se nevyvarovali zbytečných chyb a pustili domácí k náskoku 5:1. Mužstvo ve druhém poločase nesložilo zbraně a bylo domácím více než vyrovnaným soupeřem. Vstřelili jsme Cardou dva góly po perfektně provedených rohových kopech kapitánem mužstva Hochem. První branku našeho mužstva vstřelil J. Říský, který patřil spolu s Cardou a Hochem k nejlepším hráčům utkání. Druhý poločas hráčům potvrdil, že když se zlepší v taktickém myšlení, jsou schopni potrápit v této soutěži každé mužstvo. Každopádně bych chtěl hráčům hlavně za výkon ve druhém poločase poděkovat.“