Malše Roudné

Oficiální stránky fotbalového klubu
Malše Roudné
www.malseroudne.cz  

Příští zápas

Malše Roudné B vs SK Větřní

Datum a čas konání: 11.4.2020 16:30

Rezerva podlehla po přestřelce rakouskému Windigsteinu

Rezerva podlehla po přestřelce rakouskému Windigsteinu

Další přípravné utkání s mezinárodním puncem sehrál B-tým mužů proti Windigsteinu z Rakouska, za který hraje pětice českých legionářů v čele s exroudenským Janem Tůmou a Davidem Hrubým, bývalým brankářem Jankova. Utkání se hrálo na hlavním hřišti, tudíž to byla pro béčko premiéra na přírodní trávě.

První poločas byl výsledkově pro malšany naprostý propadák a do šaten se odcházelo za hrozivého stavu 0:4 pro hosty.

Poločasová bouřka v domácí šatně hráče zřejmě probrala a do druhého poločasu nastoupili s cílem utkání zkorigovat, což se jim téměř povedlo. Zlepšeným výkonem a hlavně bojovností začali soupeře přehrávat a vytvářet si brankové příležitosti.

Ve čtyřech případech je malšané dokázali přetavit v góly, když se postupně mezi střelce zapsali Kubeš, Wohlgemuth, Kodras a zaskakující brankář a sekretář klubu Miroslav Vaňata, který bezpečně proměnil penaltu za sražení Vopelky (viz. video).

Výsledek utkání však nakonec vyzněl lépe pro hosty, kteří po desetigólové přestřelce odjížděli domů s výhrou 6:4.

Generálku na start krajské I. B třídy odehraje béčko Malše v neděli 15. 3. od 15 hodin na domácím hřišti s Tatranem Lomnice nad Lužnicí.

Malše Roudné B – Windigstein 4:6 (0:4)
Branky:
Kubeš, Wohlgemuth, Kodras, Vaňata

Sestava Malše B: Vaňata- Pazourek (46. Vodák), Lerch (46. Jiránek), Hrouda, Vacek (63. Lerch) - Novotný (63. Vopelka), Otepka, Vopelka (46. Hrubý), Kodras - Wohlgemuth (46. Kubeš), Benda (63. Wohlgemuth).

Diskuze

Poslední zápas

Spartak Trhové Sviny B
Malše Roudné B
4:3
Podrobnosti

Tabulka

1. 1.FC Netolice 13 48:13 34
2. SK Větřní 13 32:22 22
3. SK Sedlec 13 27:21 22
4. Malše Roudné B 13 30:25 20
5. Vltavan Loučovice 13 21:30 20
6. FK Boršov nad Vltavou 13 32:34 18
7. TJ Dříteň 13 26:29 18
8. SK Zlatá Koruna 13 27:31 18
9. Slavoj Hrdějovice 13 26:20 17
10. FK Dolní Dvořiště 13 30:33 16
11. Spartak Trhové Sviny B 13 22:43 16
12. Sokol Chvalšiny 13 15:23 14
13. Sokol Kamenný Újezd 13 16:22 11
14. FC Šumava Frymburk 13 18:24 10

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 15342
Posledních 30 dnů: 1339 | Posledních 7 dnů: 397 | Poslední den: 26

© 2020 Malše Roudné | Všechna práva vyhrazena | malseroudne@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne